Odun - Katı Yakıt - Kat Kaloriferi Sobaları

Britanya'da yapılan

Romotop’ Eviniz için Seçkin Sobalar

Sıcaklık, konfor ve ekonomi evinize Romotop sobaları ile geliyor.

Bu harika tasarlanmış odun sobaları, sadelikleri ve düzgün hatlarıyla modern tasarım hayranlarını cezbedecek.

Romotop Odun Sobalarının avantajları, yüksek ısı çıkışları, hemen hemen hiç kül bırakmamaları, mükemmel yanma sonucu atmosfere en az zararı vermeleri olarak sıralanabilir.

 

Villager 'A' - Serisi

Şömine tipi odun sobası çeşitlerimiz içindeki bu en yüksek kapasiteli sobamız, uzun kış gecelerini ısıtmak için idealdir. Mükemmel tasarımı fonksiyonla birleştiren dahili boylerli, kanopili modeller mevcuttur...

Aarrow 'Acorn'

Küçük ve mükemmel biçimli Acorn şömine tipi odun ve kömür sobaları küçük oturma odaları, tekneler ve ikincil ısınma ihtiyaçları için tasarlanmıştır...

Villager 'Chelsea Solo'

Yeni Chelsea Solo şömine soba, hem odun hem de kömür yakabilmek için kalın kalbur ızgara ile donatılmıştır...

Stratford 'Eco-Boiler' -  Sulu Sobası

Meşhur Stratford kat kaloriferi sobalarının bu yeni jenerasyonu, odunu fuel oil ya da gazla ısınmanın çevresel olarak sürdürülebilir bir alternatifi olarak kullanmak isteyenlere gerçekten ekonomik, güvenilir ve sürdürülebilir bir biokütle seçeneği sunuyor...

Aarrow 'i400' 

Modern çizgisi, çarpıcı tasarımı ve kolay Herculaneum öne çıkan İ serisi soğuk kış aylarına mükemmel bir şekilde eşlik edecektir.

Romotop 'Stromboli 01'

Seramiğe benzer şekilde ısı tutma özelliğine sahip bir materyal olan doğal taşla kaplı Stromboli Taş Sobası ateş yanıp bittikten sonra bile ısı yaymaya devam eder...

Villager 'Esprit'

Villager’ın yeni modeli ‘Esprit’ çevreye duyarlı modern tüketicinin tüm ihtiyaçlarını karşılamak ve Villager döküm şömine soba serisine yeni bir görünüm ve tarz kazandırmak için tasarlanmıştır...

Stratford - 'Kat Kaloriferi ve Merkezi Isıtma'

İngiltere’deki fabrikamızda üretilen Stratford-25,000 BTU’dan 82,000 BTU’ya değişen modelleriyle sektörün lider kat kaloriferli sobasıdır. Stratford kat kaloriferi sobaları her hangi bir merkezi ısınma sisteminin gerçek güç merkezidir...

Aarrow 'Signature'

Yeni Signature Koleksiyonu geniş kavisli camı, üçüncül yanma ve %80’in üzerinde verimi ile Aarrow kalitesini mühendislik, tasarım ve performansta bir adım ileri götürmektedir.

Villager 'Chelsea Duo'

Yüksek verimli ve dayanaklı Chelsea Solo’nun tüm özelliklerini barındıran Chelsea Duo çift kapaklı geleneksel görünümlü modellerden hoşlananlar için tasarlandı...

Aarrow Eco-Burn 'Plus'

Bu küçük soba , hem  odun  hem de kömür yakmak ve yerden tasarruf etmek isteyenler için etkileyici çözümler sunmaktadır.

Villager 'Duo' 8-12-14

Villager Duo modeli yüksek teknoloji ve verimlilikle birlikte muhteşem bir görünüme sahiptir. 

Şüphesiz tasarımıyla ve geniş cam kapaklarıyla bulunduğu ortama bir karakter kazandıracak ve soğuk kış aylarında herkesi etrafına toplayacaktır.

Villager 'A' Serisi - Odun Sobalari Aarrow Acorn - Katı Yakıt Sobası Villager Chelsea Solo - Şömine Katı Yakıt Soba Aarrow Sherborne - Katı Yakıt Sobası Stratford Eco-Boiler - Kat Kaloriferi ve Mekezi Isıtma Sobaları Aarrow Eco-Burn 'Plus'- Odun ve Katı Yakıt Sobaları    Villager Esprit - Odun Sobası    Aarrow Signature - Odun ve Katı Yakıt Sobaları - odunatesiçcom Romotop Stromboli No1 - Odun Sobası - www.odunatesi.com Villager Chelsea Duo - Katı Yakıt Sobası - odunatesi.com - Türkiye  
İngiltere ile aynı fiyatlara!
get in touch

 Romotop' Eviniz için Seçkin Sobalar

Romotop Odun Sobalar - Türkiye 

Romotop' Eviniz için Seçkin sobalar - Odunatesi.com - Türkiye

Romotop Soba

Romotop Sobaları – Yüksek ısı veren odun sobaları. Sıcaklık, konfor ve ekonomi evinize Romotop sobaları ile geliyor. Romotop Sobaları, çevre dostu yakıtlardan olan odun ve bitkisel atıklardan elde edilen briket odunu yakmak üzere tasarlanmıştır. 

  
Romotop Odun Sobalarının avantajları, %82’ye ulaşan verimlilikle elde edilen yüksek ısı çıkışları ve mükemmel yanma sonucu atmosfere en az  zararı vermeleri olarak sıralanabilir.


Neden Romotop?

Romotop yeni sobaların hazırlanışında olağanüstü bir özen gösterdi.  Tecrübeli tasarımcı Vlastislav Viborni, 1998’den beri yeni model ve desenler geliştirmek konusunda katkıda bulunmaktadır.
Bu birlikteliğin sonucu, birçok dikkate değer tasarım ve pazarda Romotop ürünlerine her geçen gün daha da büyüyen bir ilgi olarak ortaya çıktı. Tasarımcıyla çalışmakla gelen bu akım, yeni ve gelişmiş Romotop ürünlerinin devam edeceğinin bir göstergesidir. 

Çok Noktadan Kapatılabilen SistemRomotop Tala 03 - Taş - 8kw

Büyük camlı kapak, alev görüntüsünün en geniş açıdan seyredilebilmesini sağlar. Bu kapağın dayanıklılığını sağlayabilmek için, Romotop çok noktadan kapatılabilen bu benzersiz sistemi tasarladı. Sistem, oldukça büyük cam alana sahip olmasına rağmen, dayanıklılığı ve yalıtım kalitesini garanti etmektedir.

Seramik / Taş Kaplama Sobalar

Bir çok Romotop sobası, güzel görünümlerinin yanısıra sıcaklığı muhafaze edip, yanma bittikten sonra dahi ısı vermeye devam eden  doğal taş ya da seramik kaplama ile dekore edilmiştir.

Sobaların Dönme Mekanızmaları

Romotop Stromboli sobaları, alevin istenilen yönde izlenebilmesi için  kendi etraflarında dönebilmektedir. Bu benzersiz tasarım alevin oda içinde herhangi bir yerden izlenilmesine olanak sağlamaktadır.


 

 Romotop Sobaları

Stromboli 01
Taş
Stromboli No3
Çelik Soba
Ayrıntılar>> Ayrıntılar>>

slide up button