Odun - Katı Yakıt - Kat Kaloriferi Sobaları

Britanya'da yapılan

'Odunatesi.com' - Türkiye

Odunatesi.com Türkiye Isıtma piyasasında yeni bir devir açmış ve ısıtma ihtiyaçlarınıza döküm, odun, katı yakıt, kat kaloriferi sobaları ile verimli ve etkili çözümler sunmaktadır.

İngiliz yapımı ve çok şık, geleneksel Türk sobasına avrupalı bir alternatif. Malzemenin tasarımı ve kalitesi, bütün ürünlerimizin güvenli, verimli, ekonomik ve seçtiğiniz yakıt türünü en verimli kullanan anlamına gelmektedir.

Villager 'A' - Serisi

Şömine tipi odun sobası çeşitlerimiz içindeki bu en yüksek kapasiteli sobamız, uzun kış gecelerini ısıtmak için idealdir. Mükemmel tasarımı fonksiyonla birleştiren dahili boylerli, kanopili modeller mevcuttur...

Aarrow 'Acorn'

Küçük ve mükemmel biçimli Acorn şömine tipi odun ve kömür sobaları küçük oturma odaları, tekneler ve ikincil ısınma ihtiyaçları için tasarlanmıştır...

Villager 'Chelsea Solo'

Yeni Chelsea Solo şömine soba, hem odun hem de kömür yakabilmek için kalın kalbur ızgara ile donatılmıştır...

Stratford 'Eco-Boiler' -  Sulu Sobası

Meşhur Stratford kat kaloriferi sobalarının bu yeni jenerasyonu, odunu fuel oil ya da gazla ısınmanın çevresel olarak sürdürülebilir bir alternatifi olarak kullanmak isteyenlere gerçekten ekonomik, güvenilir ve sürdürülebilir bir biokütle seçeneği sunuyor...

Aarrow 'i400' 

Modern çizgisi, çarpıcı tasarımı ve kolay Herculaneum öne çıkan İ serisi soğuk kış aylarına mükemmel bir şekilde eşlik edecektir.

Romotop 'Stromboli 01'

Seramiğe benzer şekilde ısı tutma özelliğine sahip bir materyal olan doğal taşla kaplı Stromboli Taş Sobası ateş yanıp bittikten sonra bile ısı yaymaya devam eder...

Villager 'Esprit'

Villager’ın yeni modeli ‘Esprit’ çevreye duyarlı modern tüketicinin tüm ihtiyaçlarını karşılamak ve Villager döküm şömine soba serisine yeni bir görünüm ve tarz kazandırmak için tasarlanmıştır...

Stratford - 'Kat Kaloriferi ve Merkezi Isıtma'

İngiltere’deki fabrikamızda üretilen Stratford-25,000 BTU’dan 82,000 BTU’ya değişen modelleriyle sektörün lider kat kaloriferli sobasıdır. Stratford kat kaloriferi sobaları her hangi bir merkezi ısınma sisteminin gerçek güç merkezidir...

Aarrow 'Signature'

Yeni Signature Koleksiyonu geniş kavisli camı, üçüncül yanma ve %80’in üzerinde verimi ile Aarrow kalitesini mühendislik, tasarım ve performansta bir adım ileri götürmektedir.

Villager 'Chelsea Duo'

Yüksek verimli ve dayanaklı Chelsea Solo’nun tüm özelliklerini barındıran Chelsea Duo çift kapaklı geleneksel görünümlü modellerden hoşlananlar için tasarlandı...

Aarrow Eco-Burn 'Plus'

Bu küçük soba , hem  odun  hem de kömür yakmak ve yerden tasarruf etmek isteyenler için etkileyici çözümler sunmaktadır.

Villager 'Duo' 8-12-14

Villager Duo modeli yüksek teknoloji ve verimlilikle birlikte muhteşem bir görünüme sahiptir. 

Şüphesiz tasarımıyla ve geniş cam kapaklarıyla bulunduğu ortama bir karakter kazandıracak ve soğuk kış aylarında herkesi etrafına toplayacaktır.

Villager 'A' Serisi - Odun Sobalari Aarrow Acorn - Katı Yakıt Sobası Villager Chelsea Solo - Şömine Katı Yakıt Soba Aarrow Sherborne - Katı Yakıt Sobası Stratford Eco-Boiler - Kat Kaloriferi ve Mekezi Isıtma Sobaları Aarrow Eco-Burn 'Plus'- Odun ve Katı Yakıt Sobaları    Villager Esprit - Odun Sobası    Aarrow Signature - Odun ve Katı Yakıt Sobaları - odunatesiçcom Romotop Stromboli No1 - Odun Sobası - www.odunatesi.com Villager Chelsea Duo - Katı Yakıt Sobası - odunatesi.com - Türkiye  
İngiltere ile aynı fiyatlara!
get in touch

Odunatesi.com - Müşteri Referansları

Müşteri Referansları


19/01/2013
Geraldine & Euan GRANT (Kalkan)

Sayın Yetkili,
Yakın zamanda odun sobalarınızdan bir tanesini satın aldık. Sobadan ve verdiğiniz hizmetten cok memnun kaldık.

Adımıza çalışanlarınıza teşekkür edebilirseniz cok seviniriz. 4 gün süren montaj boyunca şaşırtıcı derecede temiz, nazik ve saygılıydılar. Firmanızı iyi temsil ettiler.

Saygılarımızla,
Geraldine & Euan GRANT (Kalkan)


Didem Serçin -Güzelbahçe İzmir 

Evimde ısınma sistemi olarak lpg kullanıyorduk fakat çok masraflı oluyordu.İnternette gördüğüm bu sobalar gerçekten çok ilgimi çekti ve yetkili bayi ile iletişime geçtim ve beni hemen bilgilendirdiler.E vimde ısıtılacak alan 200 m2 ve evim şehir dışında olduğu için kışın ısıtmak gerçekten büyük problem oluyordu.

Yetkililerin önerdiği TF90B model merkezi sistem kat kalorifer sobası Eylül 2011 de kurulumu yapıldı.Kasım ayında havalar serinleyince bu soba bütün evi ısıtınca gerçekten çok şaşırdım fakat bu yazıyı yazmak için havaların daha da soğumasını bekledim şimdi ocak 2012 ve hava gerçekten çok soğuk fakat evimiz sıcacık.

Bizim gibi ısınma problemi yaşayan herkeze tavsiye ederim.
 
İlginize çok teþekkür ederim .
Didem Serçin


Emel AVCAR  ve  Ali AVCAR

Almış olduğum soba gerçekten harika çok teşekkür ederim.   Aarrow Ecoburn 11 odun sobası.   

Emel AVCAR  ve  Ali AVCAR  
Bilgi Teknolojileri Müdürü  
STFA Holding
İstanbul


Jennifer & John Troughton

Mükemmel servis ve kurulum ve profesyonelliğiniz için hepinize teşekkür etmek istiyorum. Hepimiz sizden aldığımız sobayı çok sevdik.

En içten dileklerimizle,

Jennfier & John Troughton


John Hebblethwaite

Dün yapılan kusursuz iş için çalışanlarınıza teşekkür etmek istiyorum. Kurulum sorun olmadan hızlı ve yerinde yapıldı.

Saygılarımla,

John Hebblethwaite


Victoria & Greg

Ocak 2010'da Üzümlü'deki villamız için bir odun sobası almaya karar verdik. Birkaç soruşturma yaptıktan ve Üzümlü'deki arkadaşlarımızdan tavsiyeler aldıktan sonra Fethiye'de Aarrow tedarik eden P.U.S. ile bağlantıya geçtik. Bu sobalar İngiltere'de üretiliyor ve Türkiye'ye ihraç ediliyor, Stratford Inset SI40c.

Stratford -  Gömme Sobası - odunatesi.comOdunatesi.com'un Fethiye'nin merkezinde bulunan yeni ve şık ofisinde çok iyi karşılandık. İnşaat mühendisi Sinan ve meslektaşının bizi ziyaret ederek ve bilgi vermeleri konusunda anlaşmaya vardık. Ertesi gün 2010 ylı Ocak ayının 15'i Cuma günü geldiler ve odanın boyutuna göre kullanılabilecek sobann gücünü hesapladılar ve bize uygun olabilecek birkaç tasarım gösterdiler. Biz etrafına tuğladan bir şömine istedik ve onlar bize tuğla şömine yapmak ve sobaları yerleştirmek için eğittikleri bir usta tavsiye ettiler.

Ofislerini ziyaret ettikten ve birka soba gördükten sonra, Stratford SI40c katı yakıt sobasını kullanmaya ve etrafına küçük gri taşlardan şömine yaptırmaya karar verdik. Sobanın fiyatı İngiltere'de reklamı yapılanla aynıydı ve şömine oldukça uygun bir fiyata maloldu.

İş haftasonundan sonra, pazartesi, ocağın 18'inde, oda tamamen plastik örtüyle kaplandı ve iş başladı. İlk defa şömine yapılacağı için bir miktar toz ve döküntü olacağı kesindi ama usta bunları en az indirmek için elinden geleni yaptı.

Dört günün ardından iş tamamlanmıştı. Çalışanlar bütün molozu kaldırdı, odayı temizledi veStratford Soba herşeyi eski yerine koydular. Sinan bize sobanın nasıl çalışacağını gösterdi ve bir miktar yakacak sağladı. Sonuç inanılmaz güzel bir ateş görüntüsü ve mükemmel bir sıcaklıktı. Soba öğleden sonra yakıldı ve bütün akşam boyunca yandı, hatta sabah hala parlayan közler vardı.

Sobanın kendisi oldukça şık ve verimli ve bize gereken bütün sıcaklığı sağlıyor. Şöminenin taş işçiliği birinci sınıf.

Sinan ve meslektaşlarına sağladıkları mükemmel servis için teşekkür etmek istiyorum. Hatta kururulumdan birkaç gün sonra beklenmedik bir şekilde Sinan aradı ve herşeyin yolundan olup olmadığını, bir problem yaşayıp yaşamadığımızı sordu. İster kat kaloriferi ister sadece soba olsun, soba almak isteyenlere hiç tereddüt etmeden Odunatesi.com'u önereceğim.

Tüm içtenliğimizle,

Geoff and Victoria


Christine & Tufan Alkach

Mükemmel kurulumdan ve odun sobamızdan nekadar memnun olduğumuzu söylemek istiyoruz. Kurulum ekibi oldukça bilgili, profesyonel, temiz ve düzenliydi. Lütfen bizim adımıza onlara teşekkür edin. Şöminemiz nefis görünüyor.

Arkadaşlarımıza şirketiniz önermekte hiç tereddüt etmeyeceğiz.

Saygılarımızla ve en iyi dileklerimizle,

Christine and Tufan Alkach


Lyn & Pete - Uzumlu

Yakın bir zamanda Üzümlü'de elektrikle yerden ısıtmalı bir ev yatırdık. Taşınmadan önce elektrik fiyatları dramatik bir biçimde arttı ki bu başlıca ısı kaynağı olam yerden ısıtma sisteminin masraflı olacağı anlamına geliyordu. Çoğunlukla görsel amaçlı başka bir5kw gücünde odun sobası kurduk. Şimdi, elektrikli yerden ısıtma sisteminin masraflı oluşundan dolayı ana ısı kaynağımız olarak büyük bir odun sobası kurmaya karar verdik.

EcoBurn Soba - 11kw - Odun Soba - odunatesi.comFethiye'de Odunatesi.com ile bağlantıya geçtik ve bizim için en iyi seçim olarak görünen EcoBurn 11kw'ta karar kıldık. Elbette yeniden şekillendirilmesi yönünde karlaştırdığımız mevcut taş şöminemiz için gerekecek işler bir sorun teşkil etmeyecekti.

Kurulumun ilk gününde işçiler, evin diger bölümlerinin toz ve molozdanetkilenmemesi için salonun bir ucunu kapatmaya büyük özen gösterdiler. Toplamda yeniden yapılandırma ve kurulum dört gün sürdü ve sonuç beklentilerimizide aştı. Yeniden yapılandırma mevcut taş şömine ile mükemmel bir şekilde uydu.

 Geçen kış yeni sobamızı kullandık ve sadece istediğimiz gerekli ısıyı vermekle kalmadı sobayı tek sefer dolduruşumuz dört beş saat arasında yanma sağladı.

Bütün iş çok iyi yapıldı.


slide up button