Odun - Katı Yakıt - Kat Kaloriferi Sobaları

Britanya'da yapılan

Header Content Region

Insert text, image or banner ads here, or just delete this text and leave this area blank!

Villager 'A' - Serisi

Şömine tipi odun sobası çeşitlerimiz içindeki bu en yüksek kapasiteli sobamız, uzun kış gecelerini ısıtmak için idealdir. Mükemmel tasarımı fonksiyonla birleştiren dahili boylerli, kanopili modeller mevcuttur...

Aarrow 'Acorn'

Küçük ve mükemmel biçimli Acorn şömine tipi odun ve kömür sobaları küçük oturma odaları, tekneler ve ikincil ısınma ihtiyaçları için tasarlanmıştır...

Villager 'Chelsea Solo'

Yeni Chelsea Solo şömine soba, hem odun hem de kömür yakabilmek için kalın kalbur ızgara ile donatılmıştır...

Stratford 'Eco-Boiler' -  Sulu Sobası

Meşhur Stratford kat kaloriferi sobalarının bu yeni jenerasyonu, odunu fuel oil ya da gazla ısınmanın çevresel olarak sürdürülebilir bir alternatifi olarak kullanmak isteyenlere gerçekten ekonomik, güvenilir ve sürdürülebilir bir biokütle seçeneği sunuyor...

Aarrow 'i400' 

Modern çizgisi, çarpıcı tasarımı ve kolay Herculaneum öne çıkan İ serisi soğuk kış aylarına mükemmel bir şekilde eşlik edecektir.

Romotop 'Stromboli 01'

Seramiğe benzer şekilde ısı tutma özelliğine sahip bir materyal olan doğal taşla kaplı Stromboli Taş Sobası ateş yanıp bittikten sonra bile ısı yaymaya devam eder...

Villager 'Esprit'

Villager’ın yeni modeli ‘Esprit’ çevreye duyarlı modern tüketicinin tüm ihtiyaçlarını karşılamak ve Villager döküm şömine soba serisine yeni bir görünüm ve tarz kazandırmak için tasarlanmıştır...

Stratford - 'Kat Kaloriferi ve Merkezi Isıtma'

İngiltere’deki fabrikamızda üretilen Stratford-25,000 BTU’dan 82,000 BTU’ya değişen modelleriyle sektörün lider kat kaloriferli sobasıdır. Stratford kat kaloriferi sobaları her hangi bir merkezi ısınma sisteminin gerçek güç merkezidir...

Aarrow 'Signature'

Yeni Signature Koleksiyonu geniş kavisli camı, üçüncül yanma ve %80’in üzerinde verimi ile Aarrow kalitesini mühendislik, tasarım ve performansta bir adım ileri götürmektedir.

Villager 'Chelsea Duo'

Yüksek verimli ve dayanaklı Chelsea Solo’nun tüm özelliklerini barındıran Chelsea Duo çift kapaklı geleneksel görünümlü modellerden hoşlananlar için tasarlandı...

Aarrow Eco-Burn 'Plus'

Bu küçük soba , hem  odun  hem de kömür yakmak ve yerden tasarruf etmek isteyenler için etkileyici çözümler sunmaktadır.

Villager 'Duo' 8-12-14

Villager Duo modeli yüksek teknoloji ve verimlilikle birlikte muhteşem bir görünüme sahiptir. 

Şüphesiz tasarımıyla ve geniş cam kapaklarıyla bulunduğu ortama bir karakter kazandıracak ve soğuk kış aylarında herkesi etrafına toplayacaktır.

Villager 'A' Serisi - Odun Sobalari Aarrow Acorn - Katı Yakıt Sobası Villager Chelsea Solo - Şömine Katı Yakıt Soba Aarrow Sherborne - Katı Yakıt Sobası Stratford Eco-Boiler - Kat Kaloriferi ve Mekezi Isıtma Sobaları Aarrow Eco-Burn 'Plus'- Odun ve Katı Yakıt Sobaları    Villager Esprit - Odun Sobası    Aarrow Signature - Odun ve Katı Yakıt Sobaları - odunatesiçcom Romotop Stromboli No1 - Odun Sobası - www.odunatesi.com Villager Chelsea Duo - Katı Yakıt Sobası - odunatesi.com - Türkiye  
İngiltere ile aynı fiyatlara!
get in touch

Sitemize Hoşgeldiniz:-

'Odunatesi.com' - Türkiye

Odunatesi Showroom - Çiftlikİngiltere'de Dorset ve Devon'da, konunun uzmanları tarafından üretilen Stratford, Villager ve Aarrow sobalarının ana üreticisi olan Arada'nın Türkiye'deki tek distribütör olmakla gurur duyan yeni bir şirkettir. Arada, ısıtma sektöründeki teknolojik ve çevresel değişimin ileri uygulamalarında önde giden bir kuruluştur.

Odunatesi.com Türkiye Isıtma piyasasında yeni bir devir açmış ve ısıtma ihtiyaçlarınıza döküm, odun, katı yakıt, kat kaloriferi sobaları ile verimli ve etkili çözümler sunmaktadıOdunatesi.com - PUS Ltd - Fethiye - Ofisr.

İngiliz yapımı ve çok şık, geleneksel Türk sobasına avrupalı bir alternatif. Malzemenin tasarımı ve kalitesi, bütün ürünlerimizin güvenli, verimli, ekonomik ve seçtiğiniz yakıt türünü en verimli kullanan anlamına gelmektedir.

Ana şirket olan PUS Ltd. on yıldan fazla bir süredir birkaç ülkeyle ticaret yapan, inşaat ve yenileme işleride dahil olmak üzere turizm ve emlak piyasalarıyla da ilgili, Fethiye merkezli, dinamik bir dış ticaret şirketidir.

'Aarrow' - Kusursuz Tasarım ve Kalite Süper Performansla Birlikte

25 yıl önce ilk Aarrow sobası üretildiğinden bu yana, Aarrow markası, mükemmel tasarım,kusursuz kalite veAarrow Odun ve Katı Yakıt Sobaları - odunatesi.com yüksek performans ile birleştirilmiştir. Aarrow Dorset'te üretilmekle kalmayıp, hammadelerin birçoğu da İngiltere içinden temin edilmektedir.

Yerel tedarikçilerle kurulan güçlü ilişkiler malzemelerin tutarlı bir kalitede olmasını sağlar. Bu kalite imalat aşamasında her bölümün üretim hattında tamamladığı işleri dikkatlice gözden geçirmesiyle güçlendirilir.

Sonunda, her bir soba fabrikadan çıkış izni almadan önce kalite kontrol ekibimiz tarafından belirlenmiş esaslar doğrultusunda özenle denetlenir.

Kalite demek Aarrow'un ömür boyu garanti sunan tek üretici olması demektir.

'Villager' - Daha Geleneksel Görünümlü bir Ürün Grubu

Villager - Döküm Soba - Şömine Soba - Odun Soba - odunatesi.comVillager' - Daha geleneksel bir görünüm - Odunatesi.com - İngiltere'nin en iyi bilineni ve en çok sevileni olan Villager'ın,30 yıl önce ilk üretildiği Devon'da yapımına devam ediliyor.

Geçen yıllarla, ürünleri kalıcı kalite, güvenilirlik ve yakıt verimliliği açısından imrenilecek bir üne sahip olmuştur. Bu ün, modern yapım teknolojilerini ve metodlarını, mühendislik uzmanlığını ve ustalığı gelenekselle birleştirerek kazanılmıştır.

'Stratford & Eco-Boiler' -  Kat kaloriferi veya Yerden Isıtma Sistemleri İçin

Stratford - 25,000 BTU ile 82,000 BTU arasındaki modelleri ile Birleşik Krallık'ın en önde gelen kat kaloriferi sobasıdır.Stratford EcoBoiler - Sulu Soba - Kat Kaloriferi Soba - odunatesi.com

Stratford kat kaloriferi sobası herhangi bir kat kaloriferi sisteminin kalbinde yeralan gerçek bir güç kaynağıdır.

İster odun ister katı yakıt kullanın, bir Stratford kat kaloriferi evinizi ve suyunuzu sıcak tutmak için bütün niteliklere sahiptir. İhtiyacınız olan ısı miktarını termostatıyla ayarlayabilir ve sıcak evinizde soğuk kış günlerini unutabilirsiniz.

Stratford ürün yelpazesindeki herbir model size uzun yıllar sorunsuz ısınma sağlayan anti soğuk su korozyon sistemine sahiptir. En büyük kat kalorifer sobası 82,000 BTU üretir ki bu da 12.5 radyatörü ısıtabilir.

Romotop’ Eviniz için Seçkin Sobalar

Romotop Tasarim Odun SobalarSıcaklık, konfor ve ekonomi evinize Romotop sobaları ile geliyor.

Bu harika tasarlanmış odun sobaları, sadelikleri ve düzgün hatlarıyla modern tasarım hayranlarını cezbedecek.

Romotop Odun Sobalarının avantajları, yüksek ısı çıkışları, hemen hemen hiç kül bırakmamaları, mükemmel yanma sonucu atmosfere en az zararı vermeleri olarak sıralanabilir.


Ürünlerimiz 'Nereden Alınır' sayfasınıda yeralan bayilerimizden satın alınabilir. Eger bölgenizde bayimiz yoksa, soba@pus.com.tr adresine e-mail atarak sipariş verebilirsiniz ya da 'Bize Ulaşın' sayfasındaki formu doldurabilirsiniz. Bütün fiyatlara KDV ve kargo ücreti dahildir. Alışverişle ilgili sorularınız memnuniyetle cevaplanır.

Not: Anlaşmalı kargo firmasının taşıma yapmadığı uzak bölgeler için extra taşıma ücreti talep edilebilir.


slide up button